Genel 07 EKİM 2011 / 13:03

Elektronik atıkların geri dönüşümüne dair çözümler Exitcom standında sergileniyor

Küçük ev aletlerinden, büyük ev aletleri, tüketici aletlerinden BT ve telekomünikasyon cihazlarına geniş bir alanı kapsayan elektronik atıklarla ilgili fırsatlar ve yapılması gerekenler Exitcom’un 7. salon B18 no’lu standında ziyaretçilere aktarılıyor. HP şirketinin geriye dönüşüm insiyatifinde işortaklarından Exitcom’un standında HP’nin Türkiye genelinde devam eden eski elektronik atıklar getirildiğinde indirimli HP ürünleri alımı sağlayan kampanyası da tanıtılıyor.

Standa gelenler, elektronik atıkların çevreye vermiş olduğu zararları ve geriye dönüşüm yollarını öğrenebiliyor. Standda verilen bilgiye göre elektrikli ve elektronik atık çöpleri için 444 13 19 nolu “Alo atık” hattına ulaşılarak çözüm sağlanabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun