Genel 23 ŞUBAT 2010 / 12:34

Elektrik kesilse de kombi kesilmeyecek

Tunçmatik, kombiler için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağını duyurdu.

Tunçmatik, kombiler için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağını duyurdu.


Düşük elektrik voltajı ve sıkça yaşanan elektrik kesintileri sonucunda kombilerin devre dışı kalmasına önlem olarak Tunçmatik, kombilere özgü yeni bir kesintisiz güç kaynağını piyasaya sürdü. Tunçmatik Komtech Kombi Kesintisiz Güç Kaynağı, herhangi bir elektrik kesintisinde akülerinde depoladığı enerjiyle kombiyi çalışır halde tutarak ortam ısısının sabit kalmasını sağlıyor. Tüm kombilerle uyumlu olan ürün düşük ve yüksek gerilim koruması da sağlıyor.

Elektrikler kesikken 1-2 saat destekleme özelliği olan ürünün artırılmış destek modülüyle destekleme süresi 2-4 saate uzatılabiliyor. Hassas elektronik cihazları beslemek için kullanılan gerçek sinüs dalga şekilli çıkışa sahip olan ürünün, aynı zamanda geniş voltaj düzenleyici özelliği de bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun