Genel 12 EYLÜL 2008 / 10:36

Electro World Türkiye'de yayılıyor

Uluslararası elektronik mağazacılık zinciri Electro World Türkiye’deki yedinci, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezi’nde açtı.

Uluslararası elektronik mağazacılık zinciri Electro World Türkiye’deki yedinci, İstanbul’daki üçüncü mağazasını Kurtköy Viaport Alışveriş Merkezi’nde açtı.


Açılışta düzenlenen özel kampanyalar tüketicilerden yoğun ilgi gördü. ElectroWorld’ün yeni mağazası toplam 3 bin 500 metrekarelik alanda hizmet veriyor. Mağazada bir çok markanın telekomünikasyon cihazlar, bilgisayar yazılım ve donanımları, beyaz ve kahverengi eşya, küçük mutfak aletleri ve çeşitli aksesuarlar yer alıyor.


Açılışta konuşma yapan Electro World Genel Müdürü Bahadır Özbek: “Electro World, geniş ürün yelpazesi, uygun fiyatları ve deneyimli satış ekibiyle mükemmel servis kalitesi sunmayı amaçlıyor. Hedefimiz buhizmeti tüm Türkiye'de yaymak... Önümüzdeki dönemde de yatırımlarımızı devam ettirerek, mağazalarımızın sayısını arttırmayı planlıyoruz. Electro World, pek çok kategoride 45 binden fazla ürün seçeneğini bir arada sunuyor. Ortalama 3.000-5.000 m2 satış alanı ile faaliyete geçecek olan yeni mağazalarımızla da, Türkiye’de elektronik ürünler mağazacılığının çehresini değiştirecek iş modelini uygulamaya devam edeceğiz” dedi.


Electro World’ün diğer mağazaları Bursa Korupark, Konya M1, İstanbul Capacity, Ankara Antares, İstanbul Astoria ve Ankara Çankaya 365 alışveriş merkezlerinde bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun