Genel 18 EYLÜL 2009 / 07:03

Electro World iki yeni mağaza müjdesi daha verdi

Elektronik perakende mağazalar zinciri Electro World İstanbul ve Ankara’da iki yeni mağazasının kapılarını aynı anda hizmete açtı.

Elektronik perakende mağazalar zinciri Electro World İstanbul ve Ankara’da iki yeni mağazasının kapılarını aynı anda hizmete açtı.


Yeni açılan mağazalar ile birlikte mağaza sayısını 10’a çıkartan Electro World yeni yatırımların da müjdesini verdi. Türkiye`de elektronik mağazacılık alanında uygun fiyat, geniş ürün gamı ve mükemmel alışveriş deneyimi sunma iddiasıyla çalışmalarını sürdüren Electro World, İstanbul ve Ankara’da iki yeni mağazasının kapısını aynı anda açtı.

İstanbul’da Bostancı’da, Ankara'da ise Gordion AVM’de 25 bin ürün çeşidi ile hizmete giren Electro World'ün Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek yeni açılan mağazalarla yaklaşık 200 kişiye daha istihdam sağladıklarını dile getirdi. Özbek, kısa süre sonra Ankara’da 4’üncü, İzmir’de ise ilk mağazalarıyla hizmet vereceklerini ifade etti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun