Genel 07 EKİM 2011 / 13:47

Eğitimde pratik uygulamalar CeBIT Bilişim Eurasia’da

Wall-Marker akıllı projeksiyon uygulamaları, e-eğitim uygulamaları başlığında CeBIT Bilişim Eurasia’da yerini aldı.Akıllı tahta seçimi konusunda kendini bir rehber olarak tanımlayan şirket, projeksiyon cihazı olan yapılara sunduğu Wall-Marker modülü ile cihazın ‘akıllı’ bir yapıya kavuşmasını sağlayabiliyor. Buna karşılık, projeksiyon cihazı olmayan yapılara Wall-Marker entegre projeksiyon cihazları alınabiliyor. Şirket bu çözümü ile dershanelerde, her seviyede eğitim kurumunda varlık gösteriyor. Sunulan yeni çözümlerin, özellikle e-öğrenme stratejisi kapsamında öne çıkması bekleniyor.

Wall-Marker ile ilgili detaylı bilgiler, sunulan çözümlerin uygulama noktaları gibi konularda, şirketin 2. Salon C36’daki şirket standını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun