Genel 15 HAZİRAN 2010 / 10:26

Efsane oyun şeklinde geliyor

Ubisoft'un yeni oyunu ile kullanıcılar, Michael Jackson'ın performanslarını etkileşimli olarak deneyecekler.

Ubisoft'un yeni oyunu ile kullanıcılar, Michael Jackson'ın performanslarını etkileşimli olarak deneyecekler.


Video oyun üreticisi Ubisoft bu yıl içinde Michael Jackson'un hayatı ve performanslarına dayalı yeni bir video oyun üreteceğini açıkladı. E3 Video Oyun Fuarı'nda tanıtılan oyunun henüz bir ismi yok. 2010 yılı içinde piyasaya çıkması beklenen oyun, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, Nintendo DS, Xbox Kinect ve taşınabilir Sony Playstation ile uyumlu olacak.

Yapılan açıklamalara göre oyun, oyunculara interaktif bir deneyim sunarak Michael Jackson'ın kendine has en bilinen performanslarını Jackson şarkıları ve dansıyla yeniden canlandırmalarını sağlayacak. Şarkıcının en ünlü dans figürlerini içerin oyun, kullanıcılara Jackson danslarının oluşturduğu bir katalog sunacak. Meşhur ay yürüyüşünü oyun içinde taklit ederek öğrenecek olan oyuncular böylece efsaneyi her an yaşatacaklar.

Bu yıl içinde çıkması beklenen oyunun satış fiyatı konusunda henüz bir bilgi yok.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun