Genel 15 ŞUBAT 2010 / 15:44

Efes Pilsen'le tarihe yolculuk

Kurulduğu günden bu yana spora ve sporcuya destek veren Efes Pilsen, spor tutkunlarına yeni bir hizmet sunuyor.

Kurulduğu günden bu yana spora ve sporcuya destek veren Efes Pilsen, spor tutkunlarına yeni bir hizmet sunuyor.


Türk Mili Futbol takımlarının 2002 yılından beri ana sponsoru olan Efes Pilsen, yaptığı proje ve yatırımlarla sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı www.millifutboltarihi.com internet sitesini geçtiğimiz günlerde yayına alan Efes Pilsen, özellikle futbol meraklılarına ve takipçilerine geniş bir hizmet vermeye başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) da desteğiyle hayat bulan internet sitesi, milli takımın 1920'li yıllarından günümüze kadar olan tüm maçları, maç sonuçları ve milli futbolcuların yanı sıra ümit milli, genç milli, bayan milli futbol takımı gibi birçok detaylı bilgiye ulaşma imkanı da sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun