Genel 06 MART 2009 / 10:18

EFB Elektronik CeBIT’e renk kattı

Türkiye’ye yatırım kararı aşamasında olan EFB Elektronik, CeBIT’in en renkli standlarından birine ev sahipliği yaptı.

Türkiye’ye yatırım kararı aşamasında olan EFB Elektronik, CeBIT’in en renkli standlarından birine ev sahipliği yaptı.

CeBIT Bilişim Eurasia’dan sonra CeBIT’te yerini alan EFB Elektronik, standında yeni ürün ve çözümlerini tanıttı. Almanya merkezli olan EFB’nin Türkiye’de fabrika kurma gibi yatırım planları olduğunu kaydeden EFB Elektronik Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Akarsu, “Bizim hedefimiz Türkiye’de de güçlü bir şirket haline gelmek. Aslına bakarsanız CeBIT kan kaybediyor ama iş fuarı olma yolunda olumlu adımlar atıyor. Biz CeBIT Bilişim Eurasia’dan daha fazla verim alan bir şirketiz. Ancak burada da ciddi iş görüşmeleri yapıyoruz” dedi.  


Tuğrul Akarsu, Türkiye’deki en büyük hedeflerinin teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak en uygun şartlarda müşterileriyle buluşturmak olduğunu da kaydetti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun