Genel 14 AĞUSTOS 2008 / 14:11

Eee PC hafızasına kavuştu

ASUS, hafiflikleri ve küçük boyutları ile kullanıcıların gözdesi haline gelen Eee PC serisinin yeni modellerine sabit disk ekleyerek veri depolama işlevi kazandırdı.

ASUS, hafiflikleri ve küçük boyutları ile kullanıcıların gözdesi haline gelen Eee PC serisinin yeni modellerine sabit disk ekleyerek veri depolama işlevi kazandırdı.


Yeni ASUS Eee PC modelleri  904HD, 1000HD ve 1000H 80GB SATA sabit disk ile donatılmışlar. Böylece kullanıcıların bu tip bilgisayarlarda duyduğu eksikliklerden biri ortadan kalkmış oluyor. Eee PC 904HD ve 1000HD modelleri 802.11b/g, 1000H ise 802.11n kablosuz ağ bağlantıyı destekliyorlar. Yeni modellerde diğer kullanıcıların Eee PC’lere uzaktan, kolayca bağlanabilmesini sağlayan Eee Connect yazılımı bulunuyor. Bu modellerdeki ASUS Super Hybrid Engine (ASHE) teknolojisi ve 6 hücreli piller Eee PC’lerin pil ömrünü 5 – 7 saate kadar uzatıyor. ASHE’de kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre belirleyebileceği farklı güç modları da bulunuyor. Yeni Eee PC’lerle birlikte verilen kablosuz ağ destekli oyun kumandası  Eee Stick oyunların yanı sıra film ve müzik gibi çoklu ortam uygulamalarında uzaktan kumanda işlevi görüyor. Eee PC 904HD ve Eee PC 1000HD modelleri siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelirken Eee PC 1000H modeli kırmızı, yeşil, siyah, inci beyaz ve koyu kahverengi renklerden oluşan altı değişik parlak kaplamalı ve işleme motifli kasa tasarımına sahip. Parlak kaplamalı kasa yüzeyleri çizilmeye ve dış darbelere karşı dayanıklılık gösterecek yapıda. Bilgi için: www.asus.com.tr
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun