Genel 24 ŞUBAT 2009 / 14:06

Edison’un masasından teknoloji notları

General Electric (GE) teknoloji meraklıları ve dünyanın en büyük araştırma laboratuarlarından birinin araştırmacılarını bir blogda buluşturuyor.

General Electric (GE) teknoloji meraklıları ve dünyanın en büyük araştırma laboratuarlarından birinin araştırmacılarını bir blogda buluşturuyor.


GE Global Research biriminin blogu olan From Edison’s Desk’te her hafta, teknoloji uzmanlarından biri, teknoloji ve bilim alanlarındaki en güncel konular ve öncü çalışmalar hakkında yazılar yazıyor.

Blog, teknoloji meraklılarına, GE’nin araştırma laboratuarlarında olup bitene göz atma fırsatı sunarken, enerji, sağlık, güvenlik ve ulaşım gibi kilit alanların gelecekteki teknoloji trendleriyle ilgili analizler ve yorumları da içeriyor. Okuyucular güncel teknoloji konuları hakkındaki görüş ve yorumlarını da blog aracılığıyla paylaşabiliyor.

GE Global Research, 100 yılı aşkın bir zaman diliminde medikal görüntüleme ve enerji üretiminden uçak motoru ve aydınlatmaya kadar birçok buluşa ev sahipliği yapmış.

From Edison’s Desk’e www.grcblog.com adresinden ulaşılabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun