Genel 15 EKİM 2008 / 07:22

e-TR Ödülleri için Son Başvuru Tarihi "20 Ekim 2008"

6. e-TR Ödülleri ve Kongresi 2 Aralık 2008 tarihinde, Ankara’da, Sheraton Convention Center’da gerçekleştirilecek.

6. e-TR Ödülleri ve Kongresi 2 Aralık 2008 tarihinde, Ankara’da, Sheraton Convention Center’da gerçekleştirilecek.


AB Lizbon Stratejisi’nde belirtilen “2010 yılına kadar en rekabetçi ve en dinamik bilgiye dayalı ekonomi olma” hedefine hizmet edecek politikaların önemli bir parçası olan “e-Dönüşüm Türkiye Projesi” kapsamında gerçekleştirilen e-TR Ödülleri, 2003 yılından itibaren TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği) ve TBV (Türkiye Bilişim Vakfı) önderliğinde düzenleniyor. Kamu kurumlarının merkez veya taşra teşkilatları, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve yerel yönetimlerin projelerinin katılabildiği organizasyon, “Kamudan Kamuya e-Hizmetler”, “Kamudan İş Dünyasına e-Hizmetler” ve “Kamudan Vatandaşa e-Hizmetler” kategorileri altında düzenleniyor. Ayrıca, 2007 yılında belediyelere yönelik başlatılan “e-Devlet Yolunda e-Belediye Kıyaslama Çalışması Anketi” bu yıl da tekrarlanıyor ve özel ödül veriliyor.


Türkiye'nin e-Devlet alanındaki hedefini, teknolojik değişimle beraber bilgi ve iletişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, vatandaşlarına hızlı ve kaliteli hizmet sunan, etkin bir kamu yönetimi anlayışını hayata geçirme ilkesiyle tüm kamu kurumlarına açık olarak düzenlenen e-TR ödüllerinde başvuru için son gün 20 Ekim Pazartesi.


www.etrodulleri.org

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun