Genel 09 EKİM 2010 / 15:57

e-Devlet şifresi fuarda bedava

CeBIT Bilişim Eurasia’da Türksat standında ücretsiz dağıtılan e-Devlet şifrenizi almayı unutmayın.

CeBIT Bilişim Eurasia’da Türksat standında ücretsiz dağıtılan e-Devlet şifrenizi almayı unutmayın.


CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsoru Türksat standında katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılan e-Devlet şifrelerinizi almayı unutmayın. Sadece kimliğinizi ibraz ederek sahip olabileceğiniz e-Devlet şifrelerinizle e-Devlet Kapısı üzerinden verilen 2 yüze yakın hizmetten de faydalanabileceksiniz.

CeBIT Bilişim Eurasia 7. salondaki Türksat standında katılımcılara özel olarak e-Devlet Kapısı şifreleri ücretsiz olarak dağıtılıyor. e-Devlet Kapısı üzerinden nüfus kayıt bilgilerinize, asker alma işlemlerinize, iş arama, SGK bilgi bankası, cep telefonu IMEI sorgulama, TCDD bilet rezervasyon ve satın alma işlemleri, araç muayene kayıt işlemleri, kendinize ait dava bilgilerine, kamu kurum ve kuruluşlarının iletişim merkezlerine ve CeBIT kapsamında ilk defa duyurulan tapu kayıt bilgileri sorgulama ekranı gibi daha birçok uygulamaya ulaşmanız mümkün olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun