Genel 07 EKİM 2010 / 09:58

E-atık ve çevre teknolojileri Exitcom standında

Exitcom, tüm geri dönüşüm ihtiyacına yönelik tek elden çözüm sunmayı vaat ediyor.

Exitcom, tüm geri dönüşüm ihtiyacına yönelik tek elden çözüm sunmayı vaat ediyor.


CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na geçen yıllarda da katılan Exitcom, bu yıl da fuardaki yerini aldı. 1999’da Almanya’da kurulan Exitcom, atık elektrikli ve elektronik ekipman (WEEE) geri dönüşümü konusunda hizmet veren bir şirket. Exitcom, 2003’de Türkiye’de de bir geri dönüşüm şirketi kurdu. Şirket şu anda Almanya’da Hannover ve Türkiye’de Kocaeli’nde olmak üzere iki ana noktada faaliyetlerine devam eden şirket; e-atık, çevre teknolojileri, tersine tedarik zinciri yönetimi konularında bütüncül çözümler ve danışmanlık hizmeti sunuyor.

Exitcom, geniş atık kapsamıyla tüm geri dönüşüm ihtiyacına yönelik tek elden çözüm sunmayı vaat ederken, elektronik atık geri dönüşümü, atık pil ve akümülatör geri dönüşümü, CRT geri dönüşümü, TFT ve LCD geri dönüşümü, veri imhası, metal geri dönüşümü, kablo geri dönüşümü, cep telefonu geri dönüşümü alanlarında çözüm sunuyor.

Exitcom 3. Salon’da A19-19’da.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun