Genel 22 MART 2010 / 14:29

Düşünce hızında şirket yönetmek için

Düşünce hızında şirket yönetmek sloganıyla yola çıkan SAP BusinessObjects çözümleri, uygulama ve başarı hikayeleriyle anlatılacak.

Düşünce hızında şirket yönetmek sloganıyla yola çıkan SAP BusinessObjects çözümleri, uygulama ve başarı hikayeleriyle anlatılacak.


SAP'nin, BusinessObjects Forum etkinliği, 26 Mart 2010 Cuma günü, Swissotel'de çeşitli sektörlerden farklı ölçekteki şirket temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilecek. Etkinliğin açılışı, SAP BusinessObject Stratejik Pazarlama Direktörü Timo Elliot tarafından yapılacak. İş zekası üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarla tanınan Timo Elliot, futurist ve guru olarak nitelendiriliyor. Timo Elliot etkinlikte, BusinessObjects çözümlerinin nasıl değerlendirilmesi gerektiğini ve BusinessObjects çözümlerinin şirketlere sağlayacağı faydaları anlatacak.

SAP BusinessObjects etkinliğinde; konularına göre ayrılan 5 salonda, farklı sektörlerden 20 firma tarafından 25 sunum yapılacak. Etkinlikte söz alacak firmalar arasında; Arete, Bizcon, Çalık Holding, Deloitte, Detaysoft, Doğan Yayın Holding, Elsys, Ernst&Young, FIT Consulting, Halkbank, HP, KoçSistem, MBIS, Metric Technology, PriceWaterhouseCoopers, Prodea, SAP, Standard Profil, Tüpraş, Uniteam bulunuyor.

Etkinlik süresince bankacılık, enerji, finans, gıda, teknoloji, üretim gibi farklı sektörlerde SAP BusinessObjects çözümleri kullanılarak gerçekleştirilen örnek iş hikayeleri anlatılacak. Etkinlikte, Kurumsal Kontrol, Risk Yönetimi, Uyumluluk, Kurumsal Performans Yönetimi, Raporlama, Dashboard ve Teknoloji, İş Zekası, Çevre, Sağlık ve Güvenlik konuları ile ilgili sunumlar yapılacak.

BusinessObjects, insan, bilgi ve işletme arasındaki bağlantıyı kurarak iş dünyasının çalışma biçimini yenileme fikrini savunuyor. SAP BusinessObjects çözümleri şirketlere, günümüzün zorlu ekonomik koşullarında, tüm verileri ve iş süreçlerini entegre ederek stratejilere yön verme becerisi kazandırmayı amaçlıyor.