Genel 25 HAZİRAN 2010 / 08:15

Dünya Kupası heyecanı cebe taşınıyor

BlackBerry akıllı telefonunuza "South Africa on BlackBerry" uygulamasını ücretsiz indirerek Dünya Kupası keyfini yanınıza alın.


BlackBerry kullanıcıları "South Africa on BlackBerry" uygulamasını indirerek maç sonuçları, son dakika haberleri ve karşılaşmaların takvimini gerçek zamanlı olarak takip edebiliyor. Kullanıcılar tüm bu bilgileri isterlerse uygulamanın kendisinden isterlerse BlackBerry akıllı telefonların push e-posta özelliği sayesinde e-posta kutularından takip edebiliyor.


"South Africa on BlackBerry" uygulamasıyla gelen Twitter, Facebook gibi sosyal ağ paylaşımları ile arkadaşlarıyla tüm bilgileri anında paylaşabilen BlackBerry kullanıcıları takvimden bir tarih seçerek o gün oynanacak tüm maçları da listeleyebiliyor. Dünya Kupası ile ilgili çok sayıda videoyu izleme imkanına da kavuşan kullanıcılar, "South Africa on BlackBerry" uygulamasını ücretsiz olarak indirebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun