Genel 06 EKİM 2010 / 08:59

Dumankaya, 3 boyutlu tanıtım filmleriyle fuarda

Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor.

Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor.


2009 yılında Dumankaya Mobil isimli mobil tanıtım aracıyla CeBİT Eurasia Bilişim Fuarına katılan Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor. Dumankaya’nın bu yılki fuar içeriğinde Dumankaya İKON ve Dumankaya Modern projeleri için özel geliştirilen 3 Boyutlu tanıtım filmleri, Dumankaya Pusula hizmetleri çerçevesindeki e-dairem hizmetleri ve sosyal medya uygulamaları yer alıyor.

Gerçek 3 Boyut deneyimini sunacak şekilde tasarlanan Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri, daha proje inşaatı tamamlanmadan projelerin tüm atmosferinin yaşanmasına bire bir olanak tanıyor. Projelerdeki kat planları, lobi, sosyal yaşam alanları gibi tüm unsurlar filmlerde tamamen 3 Boyutlu olarak kullanılıyor. CeBİT Bilişim Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri fuar sonrasında Dumankaya’nın Konut Projeleri Tanıtım Merkezleri’nde gösterime devam edecek.

3 Boyutlu tanıtım filmleri ile inşaat sektöründe bu tekniğin öncülüğünü yapan Dumankaya İnşaat yakın dönemde diğer projeleri için de aynı şekilde 3 Boyutlu filmler hazırlayarak projelerini tüketicilerine daha gerçekçi bir ortamda tanıtacak. Dumankaya İKON 3 Boyutlu Tanıtım Filmi dışında CeBIT Bilişim Fuarı’nda Dumankaya, “e-dairem” isimli müşteri hizmetleri uygulamasına da yer veriyor. Dumankaya’nın müşteri hizmetleri birimi olan Dumankaya Pusula’nın önemli bir hizmeti olan “e-dairem”de daire sahiplerine özel farklılaşmış web uygulamaları blunuyor. e-dairem hizmeti kapsamında Dumankaya projelerinden konut satın almış bir tüketici, inşaat süreçleri ile ilgili 7 gün 24 saat bilgileri web ortamından rahatlı takip edebiliyor ve merak ettiklerine yanıt alabiliyor.

Dumankaya Standı Salon 2’de A 41 no’lu stantta.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun