Genel 06 EKİM 2010 / 08:59

Dumankaya, 3 boyutlu tanıtım filmleriyle fuarda

Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor.

Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor.


2009 yılında Dumankaya Mobil isimli mobil tanıtım aracıyla CeBİT Eurasia Bilişim Fuarına katılan Dumankaya İnşaat, CeBİT Eurasia Bilişim Fuarı 2010’da 3 Boyutlu Tanıtım Filmleriyle yerini alıyor. Dumankaya’nın bu yılki fuar içeriğinde Dumankaya İKON ve Dumankaya Modern projeleri için özel geliştirilen 3 Boyutlu tanıtım filmleri, Dumankaya Pusula hizmetleri çerçevesindeki e-dairem hizmetleri ve sosyal medya uygulamaları yer alıyor.

Gerçek 3 Boyut deneyimini sunacak şekilde tasarlanan Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri, daha proje inşaatı tamamlanmadan projelerin tüm atmosferinin yaşanmasına bire bir olanak tanıyor. Projelerdeki kat planları, lobi, sosyal yaşam alanları gibi tüm unsurlar filmlerde tamamen 3 Boyutlu olarak kullanılıyor. CeBİT Bilişim Fuarı’nda tüketicilerin beğenisine sunulacak olan Dumankaya İKON ve Modern 3 Boyutlu Tanıtım Filmleri fuar sonrasında Dumankaya’nın Konut Projeleri Tanıtım Merkezleri’nde gösterime devam edecek.

3 Boyutlu tanıtım filmleri ile inşaat sektöründe bu tekniğin öncülüğünü yapan Dumankaya İnşaat yakın dönemde diğer projeleri için de aynı şekilde 3 Boyutlu filmler hazırlayarak projelerini tüketicilerine daha gerçekçi bir ortamda tanıtacak. Dumankaya İKON 3 Boyutlu Tanıtım Filmi dışında CeBIT Bilişim Fuarı’nda Dumankaya, “e-dairem” isimli müşteri hizmetleri uygulamasına da yer veriyor. Dumankaya’nın müşteri hizmetleri birimi olan Dumankaya Pusula’nın önemli bir hizmeti olan “e-dairem”de daire sahiplerine özel farklılaşmış web uygulamaları blunuyor. e-dairem hizmeti kapsamında Dumankaya projelerinden konut satın almış bir tüketici, inşaat süreçleri ile ilgili 7 gün 24 saat bilgileri web ortamından rahatlı takip edebiliyor ve merak ettiklerine yanıt alabiliyor.

Dumankaya Standı Salon 2’de A 41 no’lu stantta.