Genel 08 MART 2010 / 10:58

Düğün davetiyesini oyuna getirdiler

Oyun delisi çift, düğün davetiyesini bilgisayar oyununun içine sakladı.

Oyun delisi çift, düğün davetiyesini bilgisayar oyununun içine sakladı.


Almanya'da oyunlara tutkun olan çift, evlilik davetiyesini sevdiklerine ulaştırmak için oldukça ilginç bir yöntem buldu: Daveti bir oyunun içine saklamak. Darina Goldin ve Niko Losse'in hazırladığı oyun, kızgın bir gorilin tutsak ettiği kızı kurtarma senaryosuna dayanıyor. Düğünün yapılacağı mekânın bilgisine ulaşmak için oyunu bitirmeniz gerekiyor.

"Darina ve Niko'nun Muhteşem Macerası" olarak adlandırılan oyunu siz de oynamak isterseniz http://offbeatbride.com/2010/03/video-game-wedding-invitations adresinin en altında yer alan linki tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Tabi hep birlikte düğüne gidip düğün sahiplerini zor durumda bırakmamak koşuluyla.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun