Genel 13 MAYIS 2010 / 09:39

Dubai metrosuna Türk kiosku geldi

Dubai metrosunda yolcuları bilgilendiren akıllı ekranlarda İnnova çözümleri tercih edildi.

Dubai metrosunda yolcuları bilgilendiren akıllı ekranlarda İnnova çözümleri tercih edildi.


İnnova, yurtiçi ve yurtdışında büyümesini sürdürürken kiosk çözümleri ile de dünya pazarında yoluna devam ediyor. Dubai'de ‘Worjahti' olarak adlandırılan yolcu bilgilendirme hizmetine erişim sağlayan akıllı ekranlar için kiosk çözümü sunan İnnova, yolcuların gerçek zamanlı olarak otobüs ve trenlerin hareket saatlerine ulaşmalarını sağlıyor. İnnova tarafından üretilen INF130 model kioskların kullanıldığı bu ekranlarla yolcular bilet ücretleri ve seyahat süreleri hakkında bilgi edinebiliyorlar.

Metro duraklarının yanı sıra şehirdeki önemli alışveriş merkezleri ve otobüs duraklarına da yerleştiren akıllı ve dokunmatik ekranlar sayesinde yolculuklar kolaylıkla planlanabiliyor. Yüksek hızlı internet bağlantısına sahip olan bu akıllı ekranlar Arapça'nın yanı sıra İngilizce olarak da bilgilere ulaşabilmeye imkan tanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun