Genel 13 NİSAN 2010 / 12:55

DorukNet'ten KOBİ'lere yeni bir hizmet

DorukNet KOBi'lerin internet erişim ihtiyaçlarına yönelik dört ayrı Webo-fis paketini hizmete sundu.

DorukNet KOBi'lerin internet erişim ihtiyaçlarına yönelik dört ayrı Webo-fis paketini hizmete sundu.


DorukNet, dört ayrı Webo-fis paketiyle işletmelerini internete taşımak isteyenlere yeni olanaklar sunuyor. KOBİ'lerin farklılaşan internet erişim ihtiyaçlarına göre şekillendirilen Webo-fis paketleri ise Webo Bronze, Webo Silver, Webo Gold ve Webo Platinium'dan oluşuyor.

Webo Bronze paketine ayda 40 TL ödeyerek 350 MB web alanı, 5 e-posta, aylık 5 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar 1 Mbps 4 GB limitli ADSL hizmetine de bedava sahip olacaklar. Webo Silver paketine ayda 65 TL ödeyerek 500MB web alanı, 10 e-posta, aylık 10 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar da 1 Mbps Limitsiz ADSL hizmetine de bedava ulaşabilecekler.

Ayda 85 TL ödeyerek Webo Gold paketini tercih edenler 750 MB web alanı, 20 e-posta, aylık 15 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar 2 Mbps limitsiz ADSL hizmetine bedava sahip olacaklar. Webo Platinium paketi ise kullanıcılara 1000 MB web alanı, 50 e-posta, 20 GB trafik kullanım hakkı ile beraber 4 Mbps limitsiz ADSL hizmetini ücretsiz sunuyor.