Genel 13 NİSAN 2010 / 12:55

DorukNet'ten KOBİ'lere yeni bir hizmet

DorukNet KOBi'lerin internet erişim ihtiyaçlarına yönelik dört ayrı Webo-fis paketini hizmete sundu.

DorukNet KOBi'lerin internet erişim ihtiyaçlarına yönelik dört ayrı Webo-fis paketini hizmete sundu.


DorukNet, dört ayrı Webo-fis paketiyle işletmelerini internete taşımak isteyenlere yeni olanaklar sunuyor. KOBİ'lerin farklılaşan internet erişim ihtiyaçlarına göre şekillendirilen Webo-fis paketleri ise Webo Bronze, Webo Silver, Webo Gold ve Webo Platinium'dan oluşuyor.

Webo Bronze paketine ayda 40 TL ödeyerek 350 MB web alanı, 5 e-posta, aylık 5 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar 1 Mbps 4 GB limitli ADSL hizmetine de bedava sahip olacaklar. Webo Silver paketine ayda 65 TL ödeyerek 500MB web alanı, 10 e-posta, aylık 10 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar da 1 Mbps Limitsiz ADSL hizmetine de bedava ulaşabilecekler.

Ayda 85 TL ödeyerek Webo Gold paketini tercih edenler 750 MB web alanı, 20 e-posta, aylık 15 GB trafik kullanım hakkına sahip olacak olan kullanıcılar 2 Mbps limitsiz ADSL hizmetine bedava sahip olacaklar. Webo Platinium paketi ise kullanıcılara 1000 MB web alanı, 50 e-posta, 20 GB trafik kullanım hakkı ile beraber 4 Mbps limitsiz ADSL hizmetini ücretsiz sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun