Genel 01 EYLÜL 2009 / 09:21

Dolce&Gabbana tasarımlı Sony Ericsson

Sony Ericsson, yeni telefonu Jalou’yu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Sony Ericsson, yeni telefonu Jalou’yu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.


Sony Ericsson, yılın son çeyreğinde Dolce&Gabbana tasarımı modeli Jalou’yu piyasaya sunacağını duyurdu. Sınırlı sayıda özel olarak üretilen Dolce&Gabbana tasarımı Jalou, 24 karat altınla kaplı. Gül kurusu renkli istiridye formlu telefon, katlanarak açılıp kapanıyor. Minimal tasarımlı telefonun diğer özellikleriyse; 3.2 megapiksel kamera, müzik çalar, video kayıt, 3G, Bluetooth, FM radio, e-postalarınızı kontrol edebileceğiniz, fotoğraf yükleyerek sosyal ağlara ulaşabileceğiniz internet bağlantısı olarak sıralanıyor.

Dolce&Gabbana özel tasarımı model özel aksesuarlarıyla birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak. Telefonu korumak, şarj cihazını saklamak ve hatta kullanıcıların mücevherlerini taşıması için kullanabileceği 3 adet ipeksi kırmızı saten ile birlikte yine Dolce&Gabbana markalı altın kaplamalarla süslenmiş bir kulaklık da telefonun yanında verilecek.

Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Linda Schori, Jalou hakkında şunları söyledi: "Dolce&Gabbana tasarımı yeni Jalou, tamamen iyi görünmekle ve hayatı paylaşmakla yakın ilişkili. Dolce&Gabbana ile yaptığımız işbirliğiyle tasarım ve içerikten ödün vermeden çok güzel bir telefon elde ettik. Jalou bütün üstün özelliklerinin yanı sıra 24 karatlık altın kaplaması ve Dolce&Gabbana içeriğiyle de öne çıkıyor. Jalou özellikle sosyal, modayı seven ve trendlerin bir adım önünde olmak isteyenlere hitap ediyor."

www.sonyericsson.com.tr