Genel 01 EYLÜL 2009 / 09:21

Dolce&Gabbana tasarımlı Sony Ericsson

Sony Ericsson, yeni telefonu Jalou’yu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Sony Ericsson, yeni telefonu Jalou’yu piyasaya sunmaya hazırlanıyor.


Sony Ericsson, yılın son çeyreğinde Dolce&Gabbana tasarımı modeli Jalou’yu piyasaya sunacağını duyurdu. Sınırlı sayıda özel olarak üretilen Dolce&Gabbana tasarımı Jalou, 24 karat altınla kaplı. Gül kurusu renkli istiridye formlu telefon, katlanarak açılıp kapanıyor. Minimal tasarımlı telefonun diğer özellikleriyse; 3.2 megapiksel kamera, müzik çalar, video kayıt, 3G, Bluetooth, FM radio, e-postalarınızı kontrol edebileceğiniz, fotoğraf yükleyerek sosyal ağlara ulaşabileceğiniz internet bağlantısı olarak sıralanıyor.

Dolce&Gabbana özel tasarımı model özel aksesuarlarıyla birlikte tüketicinin beğenisine sunulacak. Telefonu korumak, şarj cihazını saklamak ve hatta kullanıcıların mücevherlerini taşıması için kullanabileceği 3 adet ipeksi kırmızı saten ile birlikte yine Dolce&Gabbana markalı altın kaplamalarla süslenmiş bir kulaklık da telefonun yanında verilecek.

Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Linda Schori, Jalou hakkında şunları söyledi: "Dolce&Gabbana tasarımı yeni Jalou, tamamen iyi görünmekle ve hayatı paylaşmakla yakın ilişkili. Dolce&Gabbana ile yaptığımız işbirliğiyle tasarım ve içerikten ödün vermeden çok güzel bir telefon elde ettik. Jalou bütün üstün özelliklerinin yanı sıra 24 karatlık altın kaplaması ve Dolce&Gabbana içeriğiyle de öne çıkıyor. Jalou özellikle sosyal, modayı seven ve trendlerin bir adım önünde olmak isteyenlere hitap ediyor."

www.sonyericsson.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun