Genel 09 EKİM 2009 / 08:14

Doktorunuz her an yanınızda

Acıbadem Sağlık Grubu’nun teknoloji şirketi Acıbadem Mobil; standında teletıp tabanlı uygulamalarını ve DoktorA yazılımını tanıtıyor.

Acıbadem Sağlık Grubu’nun teknoloji şirketi Acıbadem Mobil; standında teletıp tabanlı uygulamalarını ve DoktorA yazılımını tanıtıyor.


Acil sağlık hizmetleri, evde bakım hizmetleri, kişilerin sağlık takibi, ve işyerinde sağlık olmak üzere dört ana alanda hizmet sunduklarını belirten Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay, sundukları çözümler ile kişilerin her an doktorları ile iletişim halinde olduklarını kaydetti. Sağlık alanında büyük bir bilgi birikimine sahip olan Acıbadem Sağlık Grubu’nun bu birikiminden yararlandıklarını vurgulayan Özgür Turgay, “Günümüzde her yerde hastane kurmak, çok büyük yatırımlar gerektiriyor. Fakat her yerdeki insanlara sağlık hizmetlerinin kesintisiz olarak gitmesi gerekiyor. Dolayısıyla burada teletıp çözümleri ön plana çıkıyor. Biz de grubumuzdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda oluşturduğumuz çözümleri sunuyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun