Genel 22 MART 2010 / 10:57

"Doktor Bul" uygulaması zirveye oynuyor

GlaxoSmithKline Türkiye'nin iPhone kullanıcılarına sunduğu uygulama AppStore'da büyük ilgi çekiyor.

GlaxoSmithKline Türkiye'nin iPhone kullanıcılarına sunduğu uygulama AppStore'da büyük ilgi çekiyor.


GlaxoSmithKline Türkiye'nin iPhone kullanıcıları için sunduğu "Doktor Bul" uygulaması, Apple Uygulama Mağazası AppStore'da en çok indirilen ücretsiz medikal uygulamalar arasında ilk 10'a girdi. MagiClick tarafından geliştirilen "Doktor Bul" uygulamasını telefonuna yükleyen iPhone kullanıcıları, en yakın çocuk ve kadın doğum doktorlarını en hızlı şekilde listeleyebiliyor.

10 bini aşkın iPhone kullanıcısı tarafından indirilen "Doktor Bul" uygulaması, çocuk ve kadın doğum doktorlarına en kolay şekilde ulaşabilmeyi sağlıyor. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra bulunduğunuz yere en yakın doktorları listeleyip erişim bilgilerini inceleyebiliyorsunuz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ile Adana'daki çocuk ve kadın doğum doktorlarından oluşan kapsamlı bir veritabanına sahip bulunan "Doktor Bul", dilerseniz doktorun adresini harita üzerinde görüntüleme imkanı da sunuyor. GlaxoSmithKline Türkiye'nin desteklediği AsiDunyasi.com projesi kapsamında geliştirilen "Doktor Bul" uygulamasını kullanarak il, ilçe veya doktor ismine göre de arama yapılabiliyor.

"Doktor Bul" uygulamasını Apple AppStore'dan ücretsiz olarak indirmek için tek yapmanız gereken arama kutucuğuna "Doktor Bul" yazmak ve uygulamayı iPhone'unuza indirmek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun