Genel 16 EKİM 2008 / 09:49

Doğu Akdeniz’in Bilişim Fuarı 2. kez Adana’da!

Bölgedeki yatırımcı ve kullanıcıların gereksinim duyduğu bilişim çözümlerini Adana’da bir araya getiren “Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı”, üç ana bölümden oluşan yapısı ve zengin içeriğiyle, 27-30 Kasım 2008 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2. kez gerçekleştirilecek.

Bölgedeki yatırımcı ve kullanıcıların gereksinim duyduğu bilişim çözümlerini Adana’da bir araya getiren “Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı”, üç ana bölümden oluşan yapısı ve zengin içeriğiyle, 27-30 Kasım 2008 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2. kez gerçekleştirilecek.


Teknolojideki yenilikleri Doğu Akdeniz’e taşıyan “Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı”, 27 – 30 Kasım 2008 tarihleri arasında, TÜYAP Adana Uluslararası  Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bölgenin en büyük ve en kapsamlı iş ve bilişim fuarını oluşturmayı hedefleyen Doğu Akdeniz Bilişim, bilişim çözümlerinin kullanıcılarla en yakın yerde ve en etkin şekilde paylaşılmasına fırsat sunacak. Küresel olarak büyüyen işletmelerimizin bilişim altyapılarını güçlendirmek için ihtiyaç duydukları en yeni yazılım ve donanım ürünlerinin yanı sıra dijital ve mobil teknoloji çözümleri ile ev elektroniği ürünlerinin en son modellerinin de ilk defa “Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı”nda yer alması hedefleniyor.


Bölge ekonomisi Bilişim Fuarı ile ivme kazanacak.


“Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı”, Kurumsal İş Çözümleri, “Tüketici Elektroniği” ve “Kurumsal İş Çözümleri ve Tüketici Eğilimleri Seminerleri” olmak üzere üç ana bölümden oluşacak. Doğu Akdeniz Bölgesi’ndeki sanayici ve iş adamlarını bilişim sektörünün uzmanlarıyla buluşturacak “Kurumsal İş Çözümleri” bölümünde, şirketlerin verimliliğini artıran ve rekabet dünyasında avantaj sağlamaya yardımcı olacak yazılım ve donanım ürünleri sergilenecek. Bu bölümde, kamu ve özel sektörden üst düzey yöneticilerin yanı sıra, bilgi işlem, pazarlama, üretim, lojistik ve satış sorumlularının, işlerini geliştirmede kullanabilecekleri bilişim araçları yer alacak. Tüketici pazarındaki payını artırmak isteyen firmaların, hem bireysel hem de iş yaşamına hitap eden son teknolojilerin yer alacağı “Tüketici Elektroniği” bölümünde ise, iş hayatını ve günlük hayatı zenginleştiren en son ürünler ve hizmetler tanıtılacak.


“Doğu Akdeniz Bilişim Fuarı” ayrıca “Kurumsal İş Çözümleri ve Tüketici Eğitimleri Seminerleri” ile de zengin bir içeriğe sahip olacak. Fuar kapsamında kurumsal rekabet gücünü artırmak üzere geliştirilen yazılım ve uygulamaların iş dünyası ile paylaşılacağı, günlük hayatımızı zenginleştiren son teknolojik çözümlerle ilgili kullanım alışkanlıklarımızın da tüketicilere aktarılacağı “Kurumsal İş Seminerleri ve Tüketici Eğilimleri Seminerleri” gerçekleştirilecek. Doğu Akdeniz Bölgesi’ndeki sanayici ve iş adamlarının küresel rekabet güçlerini artıracak ürün ve çözümlerin ağırlık kazanacağı fuar, gerek yapısı, gerekse etkinliklerle zenginleşen içeriğiyle önemli bir sinerji yaratarak, bölge ekonomisine ivme kazandıracak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun