Genel 27 EKİM 2009 / 09:52

"Doğanın Direnişi"ne son katılım 20 Kasım

Sivil toplum kuruluşu Genç Çevre Girişimi öncülüğünde ve Motorola'nın sponsorluğunda düzenlenen Doğanın Direnişi Fotoğraf Yarışması 20 Kasım'da son buluyor.

Sivil toplum kuruluşu Genç Çevre Girişimi öncülüğünde ve Motorola'nın sponsorluğunda düzenlenen Doğanın Direnişi Fotoğraf Yarışması 20 Kasım'da son buluyor.


Çevre sorunlarını görmezden gelmemeyi, aksine belgeleyerek toplumu bilinçlendirmeyi amaçlayan Doğanın Direnişi Fotoğraf Yarışması'nı bugüne dek birçok sivil toplum kuruluşunda aktif gönüllü olarak çalışmış gençlerin oluşturduğu Genç Çevre Girişimi düzenliyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi (MSGSÜ) İletişim Kulübü'nün de ortak paydaş olarak yer aldığı yarışmanın ana sponsorluğunu ise Motorola üstleniyor. Bugüne dek bir çok kurum, kuruluş ve kişiden destek almayı başaran proje, gençlerin doğa sorunları karşısındaki farkındalıklarını artırmayı hedefliyor. Doğaya değer veren tüm gençlerden yarışmaya katılım bekleniyor.

Safari-fotoğraf turunun büyük ödül olduğu yarışmada dereceye girenlere, Fransa'da gönüllü çalışma kampına ücretsiz katılım ve Marmaris'te 2 gece 3 gün tatil hediye edilecek. Ayrıca sponsor firma Motorola, yarışmanın birinci ve ikincisini son model birer cep telefonu ile ödüllendirecek.

www.doganindirenisi.org

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun