Genel 19 EKİM 2010 / 13:20

Dil bilenlere yeni bir iş imkanı doğuyor

Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini konuşanlar bu işe kulak versin.

Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini konuşanlar bu işe kulak versin.


51 ülkede 100 binin üzerinde çalışanla hizmet veren Teleperformance, çok dilli çağrı merkezi hizmetlerinde Türkiye’yi merkez yapmaya hazırlanıyor. Yılda 1,4 milyar çağrıya yanıt veren Teleperformance, çok dilli adaylarla iş görüşmesi yapmak üzere 22-23 Ekim tarihlerinde Nippon Otel’de “Multilingual Job Fair” adıyla bir fuar düzenliyor.

Teleperformance’ın hedefi, Almanca, Hollandaca, Rusça, İngilizce ve Fransızca dillerini konuşan bin kişiyi istihdam etmek.

Teleperformance Türkiye Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tijen Armağan, Teleperformance’ın bu fuarla Avrupa’da işsizlik oranının artması sebebiyle ülkeye dönmek isteyen Türk vatandaşları için çok iyi bir fırsat sunduğunu söylüyor. Armağan, Teleperformance’ın Türkiye stratejisiyle ilgili olarak ise “Teleperformance, Türkiye’yi çok iyi bir pazar olarak değerlendiriyor. Şu anda Yunanistan gibi en yakın komşumuzda büyük bir operasyon merkezi bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin de aynı büyüklüğü yakalamasını umuyoruz” diyor.

Başvuru yapmak ve ayrıntılı bilgi almak için www.myjobinturkey.com adresi ziyaret edilebilir ya da 0212 337 66 86 numaralı telefon aranabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun