Genel 15 EYLÜL 2008 / 07:14

Dikkat! 8 saniyede baştan çıkabilirsiniz

ASUS F8 serisi ile iş hayatında maksimum verim amaçlanırken dış görünüş de ön planda tutulmuş ve eğlenceye de önem verilmiş.

ASUS F8 serisi ile iş hayatında maksimum verim amaçlanırken dış görünüş de ön planda tutulmuş ve eğlenceye de önem verilmiş.


ASUS F8 serisi bilgisayarlar, teknolojik özelliklerinin yanı sıra zerafetiyle de ön planda olmaya aday modeller. Teknoloji başlı başına hayatı kolaylaştıran bir etken; buna bir de teknoloji uyumlu estetik eklendiğinde detaysal farklılıklar yaşamı da renklendiriyor. Estetik ön kapağı ve beş renk seçeneği ile satışa sunulan F8 serisi iş dünyasında işlemci ve grafik özellikleriyle tam performansı hedeflerken, her tür sayısal eğlence ihtiyacını da dikkate almış.


 


F8 serisinin en iddialı özelliği, kullanıcının 8 saniye içinde bilgisayarını açıp internete bağlanabilmesini veya çoklu ortam uygulamalarını devreye sokabilmesini sağlayan Express Gate teknolojisine sahip olması. Bu bütünleşik işletim sistemi, web tarayıcı, MSN, Skype, fotoğraf yöneticisi, müzikçalar ve çevrimiçi oyunlar gibi sık kullanılan uygulamaların bilgisayar açılır açılmaz  kullanılabilmesini sağlıyor.


 


Serinin öne çıkan diğer bir yeteneği ise Infusion Teknolojisi ile dış kasasına çeşitli desen ve renklerin uygulanabilmesi. Bu teknoloji aynı zamanda dış yüzeydeki darbe ve çiziklere karşı da yüksek koruma sağlıyor.


 


www.asus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun