Genel 15 EYLÜL 2008 / 07:14

Dikkat! 8 saniyede baştan çıkabilirsiniz

ASUS F8 serisi ile iş hayatında maksimum verim amaçlanırken dış görünüş de ön planda tutulmuş ve eğlenceye de önem verilmiş.

ASUS F8 serisi ile iş hayatında maksimum verim amaçlanırken dış görünüş de ön planda tutulmuş ve eğlenceye de önem verilmiş.


ASUS F8 serisi bilgisayarlar, teknolojik özelliklerinin yanı sıra zerafetiyle de ön planda olmaya aday modeller. Teknoloji başlı başına hayatı kolaylaştıran bir etken; buna bir de teknoloji uyumlu estetik eklendiğinde detaysal farklılıklar yaşamı da renklendiriyor. Estetik ön kapağı ve beş renk seçeneği ile satışa sunulan F8 serisi iş dünyasında işlemci ve grafik özellikleriyle tam performansı hedeflerken, her tür sayısal eğlence ihtiyacını da dikkate almış.


 


F8 serisinin en iddialı özelliği, kullanıcının 8 saniye içinde bilgisayarını açıp internete bağlanabilmesini veya çoklu ortam uygulamalarını devreye sokabilmesini sağlayan Express Gate teknolojisine sahip olması. Bu bütünleşik işletim sistemi, web tarayıcı, MSN, Skype, fotoğraf yöneticisi, müzikçalar ve çevrimiçi oyunlar gibi sık kullanılan uygulamaların bilgisayar açılır açılmaz  kullanılabilmesini sağlıyor.


 


Serinin öne çıkan diğer bir yeteneği ise Infusion Teknolojisi ile dış kasasına çeşitli desen ve renklerin uygulanabilmesi. Bu teknoloji aynı zamanda dış yüzeydeki darbe ve çiziklere karşı da yüksek koruma sağlıyor.


 


www.asus.com.tr