Genel 28 EKİM 2013 / 11:51

Dijital pazarlama eğitimi başlıyor

IAB Türkiye - Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ortak projesi olan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 2 Kasım'da çalışmalarına başlayacak. 

IAB Türkiye - Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ortak projesi olan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı'nın temel amacı değişen dünyaya uyum sağlama sürecini hızlandırmak. 2 Kasım' da çalışmaya başlayacak olan katılımcılar, her Cumartesi 10:00 - 17:00 arasında Kadir Has Üniversitesi' nde buluşacak.

'Dijitali biliyorum' demek isteyen sektör profesyonelleri, pazarlama alanında çalışan ve dijital yönde gelişmek isteyen reklamverenler / marka yöneticileri, pazarlama ve reklam yöneticileri, ajans veya reklam veren tarafında çalışan medya yöneticileri,dijital mecranın sosyal medya hesabı açmaktan çok daha fazlası olduğunu bilen ve sayısal  pazarlama endüstrisinde çalışmayı hedefleyen yeni mezunlar, teknolojiyi pazarlama ve iletişim bilgisiyle pekiştirmek isteyen yaratıcıların katılması için hedeflenen eğitim programının yetkin bir içeriği var.

Eğitimin konu başlıkları : Türkiye'de dijital medya sektörüne genel bakış, dijital pazarlamaya başlarken, gösterim reklamcılığı, çevrim içi video ve oyun içi reklam, mobil, sosyal medya, tüketici ve pazarlama deneyimi, performans pazarlaması, dijital kampanya stratejisi olarak belirlenmiş. IAB üyelerine yüzde 25, aynı kuruluştan 2 veya 3 kişi arasındaki katılım için yüzde 15, 4 ve üstü katılım için yüzde 25, Kadir Has mezunları için yüzde 25 indirim fırsatı sağlanmaktadır.