Genel 09 EKİM 2011 / 10:44

Digital signage uygulamalarından örnekler Sistem 9 Medya standında

Sistem 9 Medya; CeBIT Bilişim Eurasia fuarındaki standında bankalar, hastaneler başta olmak üzere pek çok sektörde hizmet verdiği Digital Signage (kurumsal TV) uygulamalarından örnekler sunuyor. 

44

Kişi ve kurumlara tek merkezden yönetilen alternatif bir medya mecrası sunan Sistem 9 Medya; bu yıl ilk kez CeBIT Bilişim Fuarı’nda yer alıyor. Şirket en yeni digital signage (kurumsal TV) içerik ve uygulamaları ile özel görüntüleme sistemlerini fuarın Salon 2’de D-75’deki standında görücüye çıkarıyor.

Stantta Sistem 9 Medya’nın sistem ve içerik sağladığı kurumsal televizyon yayıncılığı örnekleri de izlenebilecek. Hizmet verilen kurumsal TV’lerin tüm yayınları; 12 adet 42’’ LG ekrandan canlı olarak dönecek. Holografik ekran uygulamasının yanı sıra Christie Microtiles özel ekranlar da ilk kez burada bilişim meraklılarının ilgisine sunulacak. Sistem 9 Medya fuara katılımla Ankara, Adana, Trabzon, İzmir, Bursa, Antalya ve Gaziantep illeri başta olmak üzere bayilikler vermek üzere görüşmeler yapmayı hedefliyor. Uluslararası iş ortaklıkları kurmak; özel ürünlere dair büyük anlaşmalar yapmak da hedefler arasında.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun