Genel 15 EKİM 2008 / 12:08

Digital Maraton'da kazananlar belli oldu

İstanbul Digital Kültür ve Sanat Vakfı tarafından 7-12 Ekim tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia 2008 kapsamında düzenlenen Digital Maraton fotoğraf yarışması sonuçlandı.

İstanbul Digital Kültür ve Sanat Vakfı tarafından 7-12 Ekim tarihleri arasında CeBIT Bilişim Eurasia 2008 kapsamında düzenlenen Digital Maraton fotoğraf yarışması sonuçlandı.


Türkiye’nin ilk sayısal fotoğraf maratonu olarak nitelendirilen Digital Maraton yarışmasına toplam 44 yarışmacı 300 fotoğrafla katıldı. İstanbul Digital Kültür ve Sanat Vakfı Yönetimi’nin oluşturduğu bir jüri tarafından günlük olarak değerlendirilen fotoğraflar arasından ilk üçe giren yarışmacılar belli oldu. Ödül alan eserlere ödülleri “DigiLira” olarak verilecek. İstanbul Digital Kültür ve Sanat Vakfı’nın Digital sanatlarla ilgilenen gençleri “DigiLira” ile ödüllendiriyor. Dünyada ilk kez sanal değeri olan “DigiLira” ödülü, anlaşmalı mağazalarda para ve indirim değeri olarak kullanılıyor. Ödül kazanlar ödüllerini Kasım ayı itibari ile Teknosa Mağazalarında kullanabilecekler. Yarışmaya katılan tüm fotoğraflar www.digitalmaraton.com sitesinde 1 ay boyunca, ödül alan fotoğraflar ise 1 yıl boyunca sergilenecek.


Digital Maraton Yarışması Sonuçları


1. Emrah Nihat Erel (750 DigiLira)


 


 


 


 


 


 


 


 


2. Mert Argını (500 DigiLira) 


 


 


 


 


 


 


3. Emrah Ekşi (250 DigiLira)


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun