Genel 08 EKİM 2010 / 09:06

Digiboard ile hayata dokunun

Digiboard fuarda sayısal ve görsel iletişim konusunda çözümler sunuyor.

Digiboard fuarda sayısal ve görsel iletişim konusunda çözümler sunuyor.


Pazarlama iletişimi alanındaki geleneksel kalıpları kırmayı kendine hedef olarak belirleyen Digiboard, digital signage yani sayısal görel iletişim konusunda çözümler sunuyor. Şirket, sadece reklam satış ve pazarlama alanında değil kurum içi iletişim ihtiyacı olan birçok değişik kurumda sistemsel ve altyapısal konuda da danışmanlık ve destek hizmeti veriyor.

Digiboard’un ulaşım, sağlık, alışveriş merkezleri, eğitim ve eğlence ağları ile reklam, bilgilendirme ve promosyon gibi iletişim aktiviteleri sayısal platforma taşınabiliyor, tüketiciye yüksek teknolojili iletişim araçlarıyla ulaşılabiliyor. Bunu yanında şirketlere özel olarak hazırlanan projelerle anahtar teslim kapalı devre yayın sistemine sahip olunup, çalışanlara tek bir merkezden seslenilebiliyor.

Digiboard’un standı Salon 3 C03’te.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun