Genel 13 TEMMUZ 2010 / 12:37

Ders çalışmamak için bahaneniz kalmayacak

Barnes & Noble, öğrenciler için geliştirdiği okuma platformu NOOKstudy’i duyurdu.

Barnes & Noble, öğrenciler için geliştirdiği okuma platformu NOOKstudy’i duyurdu.


Barnes & Noble, online okuma ve ders çalışma platformu olan NOOKstudy isimli programını duyurdu. Program öğrencilerin ihtiyaç duyduğu e-kitaplara, ders notlarına, ilgili slaytlara ve görüntülere tek bir platform üzerinden erişim sağlıyor. Dersle ilgili pek çok dökümana tek bir yapı üzerinden ulaşılması programı benzerlerinden farklı kılarken, öğrenciler için de ders çalışmayı zevkli bir hale getiriyor.

Onlarca ders kitabını yanında taşımak zorunda kalmayan öğrenci, platformu not almak için de kullanabiliyor.

NOOKstudy; Mac, Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarları desteklerken şimdilerde çeşitli araştırma enstitülerinde kullanılıyor. E-kitap pazarında artan rekabette, Barnes & Noble attığı bu programla bir adım öne çıkacak gibi duruyor.

Programı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun