Genel 26 MAYIS 2009 / 07:44

Deri direksiyon ile oyunun hakimi olun

Genius, oyuncular için yeni TwinWheel FXE isimli direksiyonunu satışa sunduğunu açıkladı.

Genius, oyuncular için yeni TwinWheel FXE isimli direksiyonunu satışa sunduğunu açıkladı.TwinWheel FXE'in dikkat çeken en önemli özelliği deri kaplı olması. Oyun severler böylece TwinWheel FXE'i daha sıkı kavrayarak oyun sırasındaki hâkimiyetlerini kaybetmeden oyun keyfini katlayacak. TwinWheel FXE ayrıca PC ve PlayStation 3 platformlarına da uygun.


TwinWheel FXE'in katlanabilir tasarımı sayesinde yerden tasarruf sağlanıyor. TwinWheel FXE ayrıca 12 programlanabilir tuş, 4 yapışkanlı vantuz ve bağlantı kepçesi gibi özelliklere sahip. Özellikle bağlantı kepçesiyle sabitleme yapılarak oyun sırasında konsantrasyon bozulmuyor.


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun