Genel 25 OCAK 2010 / 12:12

Deprem mağdurlarına yardım sürüyor

Vodafone Türkiye, Kızılay ile işbirliği yaparak Haiti deprem mağdurlarına yardım kampanyası başlattı.

Vodafone Türkiye, Kızılay ile işbirliği yaparak Haiti deprem mağdurlarına yardım kampanyası başlattı.


Onbinlerce kişinin yaşamını yitirdiği Haiti depreminin yaralarının sarılması için çalışmalar sürerken, Vodafone Türkiye de yeni bir kampanya başlattı. Vodafone aboneleri "Haiti" yazıp 2868'e kısa mesaj göndererek Kızılay'a 5 TL bağış yapabiliyor.

Kampanya kapsamında toplanan tüm bağış Haiti'ye iletilecek. 21 Ocak'ta başlayan kampanya süresiz devam edecek. Vodafone gönderilen SMS'lerden herhangi bir ücret almayacak.

Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Rengin Onay, başlattıkları yardım kampanyası ile ilgili şunları söyledi: "Vodafone Grubu, faaliyet gösterdiği ülkelerde bulunan Vakıfları üzerinden şimdiye kadar toplam 277.729 Sterlin bağışta bulunmuştur. Bizler, Türkiye olarak deprem felaketinin ne olduğunu çok iyi bilen bir ülkeyiz. Abonelerimizin gönderdikleri SMS'ler ile toplanacak ve Kızılay aracılığı ile Haiti'deki depremzedelere iletilecek bağışların Haiti'deki felaketin yaralarının sarılmasına bir nebze de olsa yardımcı olmasını diliyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun