Genel 08 KASIM 2010 / 11:58

Depolama çözümlerinde yeni bir sayfa açılıyor

Fujitsu ve NetApp, işbirliklerini küresel boyutta bir adım öteye taşıyor.

Fujitsu ve NetApp, işbirliklerini küresel boyutta bir adım öteye taşıyor.


Fujitsu ve NetApp, Yeniden Satış Sözleşmeleri'nin (Resale Agreement) kapsamını genişletirken dolaylı olarak işbirliklerini de genişleteceklerini açıkladı. Ürün portföylerini birleştiren şirketler, bundan böyle müşterilerinin ihtiyaçlarına daha hızlı bir şekilde cevap vermeye odaklanacaklar.

Kapsamı genişleyen anlaşma gereği, NetApp, EMEA'daki 22 ülkede, depolama maliyetlerinde tasarruf sağlayan Fujitsu ETERNUS CS800 S2 Data Protection Appliance'ın yeniden satışını gerçekleştirecek. Öte yandan Fujitsu ise NetApp'in birleşik depolama sistemlerinin dünya genelinde yeniden satış pazarını genişletecek. Bununla birlikte Fujitsu ortak ürün portföyündeki ürünler için bakım ve destek hizmetlerinin yanı sıra yönetim hizmetleri de verecek.

Bu önemli işbirliği hakkında NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı, "Müşteriler, daha bütünleşik ve paylaşımlı bilgi teknolojisi altyapısı çözümlerine doğru ilerlemenin yollarını arıyor. NetApp ve Fujitsu arasındaki ortaklık, bu ihtiyaca yanıt vermek üzere tasarlanmış ürünlerin ve çözümlerin yanı sıra, müşterilerin daha bütünleşik ve esnek bir bilgi teknolojisi altyapısına ulaşmasını hızlandıracak hizmetler sunuyor" diyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun