Genel 08 KASIM 2010 / 10:05

Dell Inspiron Duo videosu yayınlandı

Yaklaşık iki ay önce tanıtılarak heyecan yaratan tablet bilgisayarın ilk videosu oldukça çekici.

Yaklaşık iki ay önce tanıtılarak heyecan yaratan tablet bilgisayarın ilk videosu oldukça çekici.


Tablet piyasasında yer edinmek isteyen markalardan biri olan Dell, iPad benzeri artık klasikleşmeye başlayan tabletin dışına çıkarak daha değişken bir yapıya sahip bir tablet sunuyor.

Tablet ve netbook kavramlarını birbirine yakınlaştıran ürün daha fazla ortama uygunluk sağlıyor. 10 inçlik dokunmatik ekran, klavyeli bir düzeneğe oturtularak netbook'a dönüşebiliyor. Böylece istendiğinde taşınabilir ve hafif bir ürün olurken, diğer taraftan da daha zor işlerin üstesinden gelebiliyor.

Intel Atom N550 işlemci kullanan Inspiron Duo'da Windows 7 Home Premium işletim sistemi tercih edilmiş. Videoda da JBL'in hoparlörüne yerleştirilen tabletin farklı formlara da uygun olduğu görülüyor. Tabletin yakında piyasaya çıkacağı belirtilirken, şirketten de ayrıntılı bir açıklama yapılmadı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun