Genel 19 ARALIK 2008 / 11:30

Dell'in yeni modeli MacBook Air'e rakip olacak

Dell'in yeni ultra hafif dizüstü bilgisayarı Adamo, MacBook Air ile hafiflik, incelik ve fiyat yarışına girmeye hazırlanıyor.

Dell'in yeni ultra hafif dizüstü bilgisayarı Adamo, MacBook Air ile hafiflik, incelik ve fiyat yarışına girmeye hazırlanıyor.


Apple, MacBook Air’ı piyasaya sunduğunda, eski kalın Dell bilgisayarlar YouTube parodilerine malzeme olmuştu. Dell’in yeni bilgisayarı  “Adamo by Dell” bu reklamlardaki bilgisayarlardan oldukça farklı. Farkını ortaya koymak için kendi özel Web sitesi bile var. Şimdiden pazarlama olayına girildi bile. Haberler, Dell’in yeni bilgisayarının MacBook Air’den daha ince ve hafif olacağını iddia ede dursun, Dell sözcüleri spekülasyonlara tek bir yorum yapmıyor. Ancak analistlerin ‘kesin’ gözüyle baktığı bir şey var ki, o da Dell’in Apple’dan daha uygun bir fiyat sunacağı. Hem de yaklaşık 400 dolar kadar daha az. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun