Genel 27 OCAK 2010 / 15:04

Dell'e yeni dağıtıcı

Artım Bilişim, Dell tüketici ürünleri aksesuar dağıtıcılığını üstlendi.

Artım Bilişim, Dell tüketici ürünleri aksesuar dağıtıcılığını üstlendi.


Gerçekleştirilen dağıtıcılık anlaşması kapsamında Artım Bilişim, DELL Tüketici ürünlerinde kullanılan aksesuarların, yeni kanal iş ortakları aracılığı ile son kullanıcılar tarafından daha kolay erişilebilir olmasını sağlayacak. Yine anlaşma kapsamında orijinal Dell aksesuarlarının satışlarının artırılması için mevcut kanal iş ortaklarının yanı sıra yeni kanal iş ortaklarına satış öncesi ve satış sonrası ürün bulanabilirliği ve çeşitliliği konusunda destek sağlanacak.

Artım Bilişim, aksesuarların kullanılmasına ve satın alınmasına yönelik programlar geliştirmenin yanı sıra yeni kanal iş ortakları ile de halihazırda Dell ürünleri kullanan son kullanıcıların pil, adaptör gibi aksesuar ihtiyaçlarında orijinal aksesuarlarını kullanmalarını sağlayan programlar geliştirecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun