Genel 12 TEMMUZ 2010 / 11:14

Dell dizüstüler DataStar’la geliyor

DataStar, Dell’in Inspiron ve Vostro serisi dizüstü bilgisayarların dağıtımına başladı.

DataStar, Dell’in Inspiron ve Vostro serisi dizüstü bilgisayarların dağıtımına başladı.


DataStar, ürün yelpazesine Dell dizüstü bilgisayarları da ekledi. Şirket ilk aşamada Dell’in sekiz dizüstü bilgisayarının satışını gerçekleştirecek. Dell’in hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara yönelik olarak ürettiği Inspiron ve Vostro serisi dizüstüler, artık DataStar’ın Türkiye geneline yayılmış 2 bine yakın dağıtım kanalıyla tüketicilere ulaşacak.

DataStar Ürün Müdürü Mahmut Ulucan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ekip olarak Dell ürünleri konusunda deneyimleri olduğunu vurgulayarak, “Gerek DataStar kadrosu, gerek kanalımız Dell ürünlerine aşina. O nedenle Dell ile başlayan yeni işbirliğinin her iki kuruma da artılar katacağına inanıyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun