Genel 15 NİSAN 2010 / 14:38

Dell'den işletmelere yeni çözümler

Dell sanal dünyanın yeni çözümlerini, gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu.

Dell sanal dünyanın yeni çözümlerini, gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu.


Dell Türkiye 15 Nisan Perşembe günü gerçekleştiridiği basın toplantısıyla, işletmelere performanslarından ve mevcut BT yatırımlarından ödün vermeden yeni teknolojileri bütünleştirme olanağı veren çözümlerini pazara sunduğunu duyurdu.

Dell'in EMEA/EM Bölge Yöneticisi Laurent Binetti yaptığı açıklamada, işletmelerde yenilikçiliğin ve verimliliğin açık, becerikli ve hesaplı çözümlere dayandığını vurguladı: "Günümüz pazar ve ekonomi koşullarında, bu üç özelliği aynı anda sunabilen Dell, müşterileri için farklı ve avantajlı bir seçenek. Dell ürün ve çözümleri markaya özel olmayıp endüstri standartlarına dayalıdır. Bu sayede farklı BT üreticilerinden gelebilecek çeşitli teknolojik yeniliklere de açıktır."

Veri yönetiminin içinde bulunduğumuz dijital çağda her sektörden ve her boyutta firma için son derece önemli olduğunun anlatıldığı toplantıda Dell Akıllı Veri Yönetim çözümleri ve yenilenen PowerEdge sunucu portföyü ile firmalara verilerini daha iyi değerlendirme, böylece daha rekabetçi olabilme ve rekabet ettikleri pazarlarda stratejik avantajlar yakalama fırsatları sunuldu.

Müşterilerin bugün her zamankinden daha fazla iki sorunla uğraştığını belirten EMEA/EM Bölge Yöneticisi Laurent Binetti sorunları, miktarında patlama yaşanan verilerin depolanması ve düzenlenmesi ve işletme için gereken altyapı ve uygulamaların yönetilip çalıştırılması olarak iki kategoride sıraladı.

Dell'den sanal çağa yönelik ürün ve çözümler

Dell'in Akıllı Veri Yönetimi çözümleri arasında şunlar yer alıyor:

Veri Tekilleştirme: Dell'in yeni veri tekilleştirme çözümleri arasında Dell/EMC Data Domain Serisi ile PowerVault DL2100 yer alıyor.

Birleştirilmiş Veri Depolama: Dell bugün bir dizi ortam ve uygulamayı konsolide etmek için etkin bir platform olan Dell/EMC NS Serisi'ni duyurdu.

Yeni Dell PowerEdge Sunucular

Yeni PowerEdge sunucular kullanıcıların "Sanal Çağ"ın faydalarından açık, fonksiyonel ve ekonomik bir şekilde yararlanmalarına yardımcı oluyor. Yeni PowerEdge sunucuları, PowerEdge R910, PowerEdge M910, PowerEdge R810 ve PowerEdge R815 modellerinden oluşuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun