Genel 04 AĞUSTOS 2010 / 11:24

Dell Alaçatı'da yelken açtı

Dell, PWA Windsurf Dünya Kupası'na sponsor oldu.

Dell, PWA Windsurf Dünya Kupası'na sponsor oldu.


Dell, 9-14 Ağustos tarihleri arasında Alaçatı'da düzenlenecek PWA Windsurf Dünya Kupası'na sponsor oldu. Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde, Alaçatı Belediyesi desteğiyle gerçekleşecek organizasyona pek çok önemli isim katılıyor.

Organizasyona 2009 Dünya Şampiyonu ve 49.09 deniz mili ile Dünya Hız Rekortmeni Antoine Albeau, 12 kez Dünya Şampiyonu Björn Dunkerbeck, dünya sıralamasında ilk sıralarda yer alan Finian Maynard, Kevin Pritchard kadınlar kategorisinde Karin Jaggi, Valerie Ghibaudo gibi 35 ülkeden isimler yarışlara katılırken, Milli Sporcularımız, Enes Yılmazer, Ertuğrul İçingir, Çağla Kubat, Lena Aylin Erdil de Pegasus Airlines Windsurf Dünya Kupası'nda 55 bin avroluk ödül için mücadele edecek.

Alaçatı'nın görkemli doğasında sörf yapma imkanı bulacak sporseverler, ayrıca Dell'in yeni ürün ailesiyle de tanışacaklar. Birbirinden renkli Dell ürünleri meraklılarıyla buluşturulacak ve isteyenler bilgisayarları test imkanı bulacaklar.

Turnuvaya ilişkin açıklama yapan Dell Tüketici Ürünlerinden Sorumlu Ülke Müdürü Gülfem Çakmakçı, "Dell dizaynı, renkleri, kullanım rahatlığı ve yerinde destek hizmetiyle yeni nesle hitap eden bir marka. İnternet dünyasının zengin uygulamaları sayesinde gençler her yerde sosyalleşebilmek ve iletişim halinde olmak istiyorlar. Dolayısıyla biz de hem dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen sörf sporcularının ağırlandığı ve kıyasıya yarıştığı Alaçatı Dünya Windsurf Şampiyonası'nda gençlerin yanında olmak, hem de Alaçatı'daki tüm misafirleri Dell ürün ailemizle tanıştırmak istedik" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun