Genel 26 TEMMUZ 2010 / 06:38

Dell’in yeni Inspiron R Serisi piyasada

Yeni seri Inspiron 13R ve 15R dizüstü bilgisayarları satışa sunuldu.

Yeni seri Inspiron 13R ve 15R dizüstü bilgisayarları satışa sunuldu.


Dell, yeni Inspiron R Serisi dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. Yeni dizüstüler, üç boyutlu ses özellikleri ve bütünleşik Web kamerasıyla dikkat çekerken kişiye özel bir eğlence merkezi sunuyor.

Dört farklı renk seçeneğini kromajlı çerçevelerin tamamladığı Inspiron R Serisi dizüstü bilgisayarlar, 13 ve 15 inç ekran boyutları ile geliyor. Microsoft Windows 7 ve Intel Core i3 ve i5 mobil işlemci seçeneklerine sahip modellerde leke tutmayan el koyma yeri (palmrest), tam boyutlu bir klavye yer alıyor. Opsiyonel olarak sunulan ATI grafik alternatifiyle gelen bilgisayarlar, 640GB’a kadar kapasiteye sahip sabit disk sürücülere sahip.

Entegre mikrofonlu Web kamerası ile hareket halindeyken bile web üzerinden sohbet imkanı sunan serinin Inspiron 13R ve 15R modelleri satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun