Genel 07 AĞUSTOS 2009 / 11:35

Dell’den yeni sanallaştırma ürünleri

Dell, şirketlerin yenilikçi teknolojileri kullanarak daha verimli olmalarını hedefleyen işletme teknolojisi portföyünü genişletti.

Dell, şirketlerin yenilikçi teknolojileri kullanarak daha verimli olmalarını hedefleyen işletme teknolojisi portföyünü genişletti.


Esnek ve modüler sanallaştırma ve veri merkezi danışmanlık hizmetlerinin yanısıra, çalışmaya hazır modüler sanallaştırma konfigürasyonları, yeni Dell PowerEdge sunucuları ve EqualLogic PS4000 depolama dizinleri, sanal ya da fiziksel ortamdaki BT ihtiyaçlarının planlama, kurulum ve yönetimini daha da basitleştirerek kolaylık sağlıyor.

Geliştirilmiş ürün gamının hedefi, işletmelerin bilişim ihtiyaçlarındaki en önemli iki alanda; sanallaştırma ve yüksek performans bilgi işlem için, giderlerin ve karmaşıklığın en aza indirilmesi.

Dell ProConsulting servisleri, daha kısa sürede etkin sonuç almak üzere elektronik tanıma, web tabanlı araştırma, en iyi uygulama örnekleri ve karşılaştırmalı veri gibi seçenekler içeriyor. Data merkezlerimnin optimizasyonu için farklı danışmanlık hizmetleri sunan Dell, IT altyapılarının planlama, yönetim ve işletimi için giderlerin düşürülmesini hedefliyor. Platform optimizasyonu ve Sanallaştırma Danışmanlığı Hizmetleri ile IT altyapıları daha verimli hale geliyor.

Anahtar teslim çalışmaya hazır iki farklı sanallaştırma konfigürasyonu, işletmelerin sanal altayapılarının tasarım ve bakım ve iyileştirme çalışmalarının basitleştirilmesini sağlıyor. Bu hizmetler EMEA bölgesinde önümüzdeki aylarda sunulacak. Data Merkezi Sanallaştırma Konfigürasyonu: Birleştirilmiş sanal platform ve ön konfigürasyonu yapılmış mimari, Dell PowerEdge M-serisi "blade"leri ve EqualLogic PS6000 iSCSI depolama teknolojisini bir araya getiriyor.

Dell sanallaştırma konfigürasyonu, PowerEdge R710, Dell PowerVault MD3000i, Symantec yedekleme ile çalışan PowerVault DL2000 ve PowerConnect ağ teknolojisini Microsoft'un sanallaştırma ürünleri ile bir araya getiriyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun