Genel 17 EKİM 2008 / 11:46

Dekorasyon uyumlu teknoloji

Panasonic 24,7 mm kalınlığındaki yeni Viera Serisi ile plazma TV’lere farklı bir açıdan yaklaşmış; TV özelliklerinin yanı sıra geleceğin dekorasyon objesi olarak konumlandırmış.

Panasonic 24,7 mm kalınlığındaki yeni Viera Serisi ile plazma TV’lere farklı bir açıdan yaklaşmış; TV özelliklerinin yanı sıra geleceğin dekorasyon objesi olarak konumlandırmış.


Panasonic, 2008 IFA fuarında tanıttığı Viera Serisi 50, 58 ve 65 inç (127, 147,32 ve 165,1 cm) prototipleri ile geleceğin evlerine yönelik tasarladığı ürünleri tüketicinin beğenisine sundu. Tanıttığı yeni seride plazma TV’leri bir dekorasyon objesi olarak ele alan Panasonic, estetik kaygılarla teknolojiyi birleştirerek çağın sorununda da orta yol bulmaya çalışmış. Hem erkek hem de kadın tüketiciler için cazip olabilecek özellikler eklemiş Viera serisine. 24,7 milimetreli inceliği ile dikkat çeken ve Neo PDP (Süper İnce Panel + Süper Geniş Ekran) teknolojisi ile donatılmış Viera’lar, teknoloji ile sanatı birleştirerek birbirinden farklı ev tasarım stillerine kolaylıkla uyum sağlayabileceği konusunda hayli iddialı. Sadece 22 kg olan ağırlığı ile kolayca taşınabilen Viera serisinin tasarım kavramı ise üç kelimeyle özetlenmiş: İnce, hafif ve geniş.


www.panasonic.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun