Genel 24 NİSAN 2014 / 10:54

Değişim Yönetimi Kulübü İnovasyon kurumları ağırlıyor

Marmara Üniversitesi Değişim Yönetimi Kulübü, İnovasyon'14  etkinliği ile inovasyon dünyasının önemli isimlerini öğrencilerle buluşturuyor.30 Nisan'da Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü Reşat Kaynar Konferans Salonu’nda 10:30-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte inovasyon, inovatif şirketlerin başarı hikayeleri, yaratıcılık ve yaratıcı düşünme, inovatif kurum kültürü ve yetenekler ve geleceğin iş dünyası çerçevesinde konuşulacak.

Bu yıl 5.si düzenlenen inovasyon etkinliğine İnterpromedya Genel Müdürü Murat Göçe'nin inovasyon kültürü ile ilgili görüşlerini öğrencilerle paylaşacağı etkinlikte, Management Centre Türkiye Genel Müdürü Tanyer Sönmezer,"Da Vinci gibi düşünmek icin değişim şart mı?"  sunumunu yapacak. Etkinliğe katılacak diğer konuşmacılarsa Pozitron kurucusu Fatih İşbecer, Nestle Pazarlama Müdürü Esin Birlik Tanık,  Casper Pazarlama Müdürü Feray Karaman olacak. Etkinliğe sponsorluk desteği veren Starbucks, kahve kültürünün nasıl doğduğunu anlatacak. Cambridge English 15 katılımcı öğrenciye 2 ay ücretsiz dil eğitimi ve  25 kisiye yüzde 60 indirim çeki verilecek.
Bu yıl beşincisini düzenleyerek gelenekselleştirilen seminer ile ilgili olarak , Marmara Üniversitesi Değişim Yönetimi Kulübü Başkanı Batuhan Hakan, etkinliğinin amacının, inovasyonu tüm öğrencilere tanıtmak olduğunu ifade etti. İnovasyonun gelecekte hangi boyutlara ulaşacağını, geleceğin dünyasını ve öğrencilerin bu konuya nasıl yaklaşması gerektiğini tespit etmek amacıyla bu yıl beşincisi gerçekleştirilen toplantıyı düzenlemekten son derece mutlu olduklarını da açıkladı.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun