Genel 16 EYLÜL 2013 / 12:23

Deezer, yayına başladı

Küresel müzik platformu Deezer Türkiye'de lisans anlaşmalarını tamamladı 25 bin müzik dosyasıyla ve yayına geçti.Deezer, Türk kullanıcılarına yönelik hazırlanan içerik ve hızla genişleyen yerli kataloğu ile yayın hayatına başladı. 182 ülkede aylık 10 milyon aktif kullanıcıya hitap eden dijital müzik dinleme platformu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) ve Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği (MESAM) ile lisans sözleşmelerini tamamladı. 200binden fazla plak şirketiyle anlaşması olan Deezer’ın Türkiyte kataloğunda 25 binden fazla müzik parçası var.

Deezer’in yayına geçmesi

Deezer’ın Ceo’su Axel Dauchez, platformun lansmanının ardından yaptığı açıklamada; “Türkiye, hızla gelişen dijital altyapısı ve mobil teknoloji kullanımındaki yüksek penetrasyon rakamlarıyla bizim için bölgede heyecan verici potansiyeli olan, fevkalade ilginç bir müzik pazarı. Müzik, siyasi ve coğrafi sınırları aşarak insanları bir araya getirme yeteneğine sahiptir’ dedi. Deezer, müzik severlere tüm akıllı cihazlardan çevrim dışı olarak de erişim sağlıyor.

Tarife bilgileri

Deezer, kullanıcılarına “Discovery”, “Premium” ve “Premium +” kategorilerinde aylık üyelik karşılığında; 320 kb/s kalitede 25 milyon şarkıdan oluşan müzik arşivine erişim imkanı sunuyor. Discovery Üyelik: Web üzerinden ilk 4 ay ücretsiz, ayda 60 saat ile sınırlı, reklamlı müzik dinleme keyfi. Mobil’de ilk 15 gün ücretsizPremium Üyelik: Web üzerinden 25 milyonun üzerinde şarkıya, reklamsız sınırsız erişim. Aylık 4,99 TL Premium + Üyelik: Web üzerinden ve mobil olarak 25 milyonun üzerinde şarkıya reklamsız sınırsız erişim ve offline mod özelliği ile internet bağlantısı olmadan dinleme imkanı. Aylık 9,99 TL

 
ETİKETLER : Deezer
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun