Genel 26 OCAK 2010 / 08:24

DataStar'dan hızlı kurulum

Hyundai'nin Türkiye genelindeki yetkili satıcı ve teknik servislerine yönelik barkod cihazları kurulum projesini, anahtar teslimi olarak DataStar gerçekleştirdi.

Hyundai'nin Türkiye genelindeki yetkili satıcı ve teknik servislerine yönelik barkod cihazları kurulum projesini, anahtar teslimi olarak DataStar gerçekleştirdi.


Dağıtım şirketi olmasının yanı sıra yaygın teknik servis ağı ve deneyimli teknik ekibi ile bilgi teknolojileri alanında anahtar teslimi projeler de gerçekleştiren DataStar, son olarak Hyundai'nin barkod cihazları kurulum projesini sonuçlandırdı. Hyundai Türkiye'nin 51 ili ve KKTC'deki toplam 86 adet yetkili satıcı ve teknik servisine barkod okuyucu ve yazıcılarının kurulumu, testleri ve personel eğitimlerini 13 günde tamamlayan DataStar bu çalışmayı, otomobil satışlarının yoğun olduğu Aralık ayının ikinci yarısında gerçekleştirdi.

Hyundai barkod uygulama projesinde BOER ürünlerini kullandıklarını belirten DataStar Teknik Müdürü Mustafa Bilici, "Aralık ortasında başlayan proje, dönemin hassasiyeti gözetilerek tasarlandı ve iş kaybına neden olmayacak şekilde uygulandı" dedi. Projede DataStar'ın 46 yetkili teknik servisinin ve 114 teknik personelin görev aldığını açıklayan Bilici, "Hyundai'nin 22 günde tamamlamamızı istediği bu projeyi, iyi bir planlama yaparak 13 günde bitirdik. Bu süreye kablolu ve kablosuz barkod cihazlarının kurulumu ve testlerinden sonra Hyundai çalışanlarının kullanım konusundaki eğitimleri de dahil" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun