Genel 16 AĞUSTOS 2010 / 10:50

DataStar’dan yeni bir harici disk: Lacie Network Space

Lacie Network Space, parlak siyah şık kasası ile hem PC hem Macintosh uyumlu.

Lacie Network Space, parlak siyah şık kasası ile hem PC hem Macintosh uyumlu.


Lacie’nin Türkiye distribütörü DataStar, kurumlara yönelik yeni bir harici diski duyurdu. Lacie Network Space model harici disk hem PC hem Mac uyumlu ve şık bir tasarıma sahip.

2 TB depolama kapasitesi bulunan üründe büyük dosyaların transfer edilmesinde kullanılan paylaşım sistemi Torrent de kullanılıyor. Parlak siyah kasası olan ürün, 950 gram ağırlığında. Masa üstünde az yer kaplayan boyutuna (11,7 x 19,3 x 4,5 cm) karşın, depolama özellikleri ile dikkat çeken ürün Gigabit Ethernet hızını destekliyor. USB 2.0 uyumlu olan Lacie Network Space’in Media Server özelliği de bulunuyor.

Apple MacOS X 10.4, MacOS X 10.6, Microsoft Windows Vista/XP/7, Apple MacOS X 10.5 işletim sistemleri ile uyumlu olan Lacie Network Space KDV hariç 299 dolara satışa sunuldu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun