Genel 16 ARALIK 2010 / 12:58

Dassault Systèmes InfoTRON ile işbirliği yaptı

Dassault Systèmes yeni işbirlikleriyle Türkiye'de bayi sayısını artırıyor.

Dassault Systèmes yeni işbirlikleriyle Türkiye'de bayi sayısını artırıyor.


Dassault Systèmes, savunma sanayi ve özel sektöre simülasyon sistemleri yazılımları geliştiren InfoTRON ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Kavramsal tasarımdan ürün geliştirmeye kadar sunduğu çözümlerini bayiler kanalıyla sunan Dassault Systèmes, böylece Türkiye’deki ana bayilerine InfoTRON’u da eklemiş oldu.

Dassault Systèmes Türkiye Satış Müdürü Burak Süsoy, küresel rekabetin ekonomik durum nedeniyle daha da arttığı bir ortamda işbirliklerinin son derece önem kazandığını belirterek şunları söyledi: “3 boyutlu tasarım ve PLM çözümlerini 11 farklı sektörde paylaşılabilir inovasyon için geliştiriyoruz ve global işbirliklerine çok önem veriyoruz. Infotron gibi tecrübeli iş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalarla ise bu çözümlere herkesin daha kolay ulaşmasını ve işlerine adapte etmesini sağlıyoruz.”

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun