Genel 21 NİSAN 2010 / 10:59

DARTY raflarında yeni bir oyun çubuğu

Fling PC oyun çubukları bilgisayarları oyun konsollarına dönüştürme vaadiyle raflara dizildi.

Fling PC oyun çubukları bilgisayarları oyun konsollarına dönüştürme vaadiyle raflara dizildi.


Alıştığımız oyun çubukları gibi olmayan Fling PC, oyunları doğrudan elindeki kumanda ile yönetmeye imkan veriyor. hareket ve ivme sensör özelliklerine sahip, kullanımı pratik ve kablosuz olan oyun çubuğu, bilgisayarları neredeyse oyun konsoluna dönüştürüyor. Tüm oyunlara uyum sağlayabildiğinden klavye kullanılmasına gerek bırakmayan Fling, tamamen Türkçe yazılımı ile kolayca bilgisayarlara kurulabiliyor.

Fling PC, hareket ve ivme sensörü ile hiçbir tuşa basmadan salınım, yuvarlama, sallama, fırlatma, zıplama, atlama gibi 10 farklı dönüş hareketini yapabiliyor. Ayrıca Airmouse özelliği sayesinde ayrıca bir fare kullanımına da gerek duymuyor. Fling PC, Bluetooth üzerinden haberleşiyor ve ayrı bir eklentiyle lazer olarak da kullanılabiliyor.

Fling PC'nin DARTY mağazalarında bowling, tenis, kartopu savaşı, eskrim, at ile engel aşma, balık tutma, halter, pinpon, denge ve bilardo gibi 13 adet Türkçe ve HD kalitesinde oyunla birlikte satış fiyatı 299 TL.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun