Genel 14 OCAK 2010 / 07:59

Darbeye suya bana mısın demiyor

Casio Exilim serisinin yeni üyesi, darbeye ve suya dayanıklı oluşuyla dikat çekiyor.

Casio Exilim serisinin yeni üyesi, darbeye ve suya dayanıklı oluşuyla dikat çekiyor.


Casio'nun yeni fotoğraf makinesi modeli Exilim G1, Exilim serisinin inceliğini dayanıklı kasayla birleştirdi. Macera ve fotoğraf tutkunu tüketiciler için geliştirilen EX-G1, paslanmaz çelikten tasarlanan dış yüzü, darbeye ve suya dayanıklı çift katmanlı gövde yapısı ve polikarbon malzeme sayesinde darbeyi emen fiberglas katkılı iç yapısıyla ilgi çekiyor.

İnce gövde tasarımı konusundaki tecrübesini EX-G1'e de aktaran Casio'nun yeni modeli 2.13 metre yükseklikten düşüş testlerini kolaylıkla geçti. 1 saat boyunca 3 metre derinlikteki su altı çekimlerine imkan tanıyan EX-G1, toz ve su geçirmez olma özelliğinin yanı sıra eksi 10 derece hava sıcaklığına da karşı koyabiliyor. Zaman aralıklı çekim modu ile kullanıcıların belirledikleri zaman aralıklarında sürekli çekim yapabilmelerine olanak tanıyan Exilim G1, dakikada bir veya 15 saniyede bir kare fotoğraf ya da video görüntü kaydı yapabiliyor. Sürekli çekim moduyla kısa zaman diliminde gerçekleşen tüm olayları ölümsüzleştirebilen ürün, YouTube çekim moduna da sahip. Yüz tanıma özelliği ve makyaj modu ile kullanıcıların en güzel portre fotoğrafları elde etmelerine imkan sağlayan Casio Exilim G1, Dinamik Foto özelliğiyle de eğlenceli zamanlar geçirilmesini sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun